Diskuze

addiction drug rehabilitation

Elliotlat | 07.12.2020

acne drug lawsuit [url=https://tntark.dk/zolse.html]https://tntark.dk/zolse.html[/url] prescription drug rehab

| 17.12.2014

Re:

Víchovi | 27.04.2015

Ahoj, bohužel jsme 3.5. pryč. Na valnou hromadu zkusíme aspon jeden přijít.
Ajka

Trénink

Marek Fikes | 05.09.2014

Mara je nachlazený takže dnes nepřijde. Zkusíme to poléčit ať může v neděli na zápas.
Díky
Mirek

Trénink + zápas

Ríša Konečný | 05.09.2014

Ahojte, Ríša ještě dnes trénovat nemůže ale zítra už přijdeme a na nedělní zápas s ním můžete počítat..už se moc těší. Díky..D.

Trénink

Ríša Konečný | 02.09.2014

Ahojte, omlouvám Ríšu z příštích dvou tréninků, je marod. Díky..D.

trenink

Fajkus | 02.09.2014

Jirka dneska nepřijde

Trening

Risa Konecny | 15.08.2014

Omlouvam Risu z dnesnoho treningu boli ho hlava.

Trénink

Sebastian Chripák | 08.08.2014

Dobrý den, omlouvám Sebastiana z tréninku so a ne, užívá antibiotika. Děkuji Šárka

Re: Trénink

Trenér Michal | 08.08.2014

OK

Re: Pokřík

Grebeníček | 09.08.2014

Orli,supy ,tygříci,předvedem vám vychřici,hej,hej,hej my jsme všichni nej.

návrh nového pokřiku

Krupka | 04.08.2014

dávám sem první vlaštovku bojového pokřiku, pro naše kluky. Snad se přidají i další a něco se vybere:)

,,Hradiště,Hradiště, nikoho se nebojíme všechno vyhrajem. Hop, hop, hop...

Re: návrh nového pokřiku

Trenér Michal | 04.08.2014

Dobré, vymýšlejte dál a v sobotu něco po tréninku vybereme

Re: návrh nového pokřiku

Radek a Marek | 07.08.2014

Hej,hej,hej dnes hrajem,my jsmeTygři z Hradiště,bojujem a vyhrajem.

trénink

Víchovi | 24.06.2014

Filip má horečky, tento týden už tréninky nezvládne.
Na soustř. taky nemůže, už tam máme softové soustř. :-(.
Přejeme pěkné prázdniny :-) !!

Trénink

Ríša Konečný | 24.06.2014

Ahojte, omlouvám Ríšu z dnešního tréninku, má od 17hod. akci "Tradiční nocování ve škole". Díky D.

Radejov

Risa Konecny | 20.06.2014

Risa muze a chce jet na soustredeni.

Radějov

Marek Valouch | 19.06.2014

Mára je v tom novém termínu na táboře, takže bohužel nemůže..

Radějov

Marek Fikes | 17.06.2014

Bohužel, nemůžeme se zúčastnit. Díky za pochopení

Stmelovačka

Milan Š. | 14.06.2014

Milan se bohužel neúčastní, jsme na dovolené. Díky za pochopení.

1 | 2 | 3 | 4 >>