Diskuze
addiction drug rehabilitation
Elliotlat | 07.12.2020
acne drug lawsuit [url=https://tntark.dk/zolse.html]https://tntark.dk/zolse.html[/url] prescription drug rehab
| 17.12.2014
Re:
Víchovi | 27.04.2015
Ahoj, bohužel jsme 3.5. pryč. Na valnou hromadu zkusíme aspon jeden přijít.
Ajka
Trénink
Marek Fikes | 05.09.2014
Mara je nachlazený takže dnes nepřijde. Zkusíme to poléčit ať může v neděli na zápas.
Díky
Mirek
Trénink + zápas
Ríša Konečný | 05.09.2014
Ahojte, Ríša ještě dnes trénovat nemůže ale zítra už přijdeme a na nedělní zápas s ním můžete počítat..už se moc těší. Díky..D.
Trénink
Ríša Konečný | 02.09.2014
Ahojte, omlouvám Ríšu z příštích dvou tréninků, je marod. Díky..D.
trenink
Fajkus | 02.09.2014
Jirka dneska nepřijde
Trening
Risa Konecny | 15.08.2014
Omlouvam Risu z dnesnoho treningu boli ho hlava.
Trénink
Sebastian Chripák | 08.08.2014
Dobrý den, omlouvám Sebastiana z tréninku so a ne, užívá antibiotika. Děkuji Šárka
Re: Trénink
Trenér Michal | 08.08.2014
OK
Re: Pokřík
Grebeníček | 09.08.2014
Orli,supy ,tygříci,předvedem vám vychřici,hej,hej,hej my jsme všichni nej.
návrh nového pokřiku
Krupka | 04.08.2014
dávám sem první vlaštovku bojového pokřiku, pro naše kluky. Snad se přidají i další a něco se vybere:)
,,Hradiště,Hradiště, nikoho se nebojíme všechno vyhrajem. Hop, hop, hop...
Re: návrh nového pokřiku
Trenér Michal | 04.08.2014
Dobré, vymýšlejte dál a v sobotu něco po tréninku vybereme
Re: návrh nového pokřiku
Radek a Marek | 07.08.2014
Hej,hej,hej dnes hrajem,my jsmeTygři z Hradiště,bojujem a vyhrajem.
trénink
Víchovi | 24.06.2014
Filip má horečky, tento týden už tréninky nezvládne.
Na soustř. taky nemůže, už tam máme softové soustř. :-(.
Přejeme pěkné prázdniny :-) !!
Trénink
Ríša Konečný | 24.06.2014
Ahojte, omlouvám Ríšu z dnešního tréninku, má od 17hod. akci "Tradiční nocování ve škole". Díky D.
Radejov
Risa Konecny | 20.06.2014
Risa muze a chce jet na soustredeni.
Radějov
Marek Valouch | 19.06.2014
Mára je v tom novém termínu na táboře, takže bohužel nemůže..
Radějov
Marek Fikes | 17.06.2014
Bohužel, nemůžeme se zúčastnit. Díky za pochopení
Stmelovačka
Milan Š. | 14.06.2014
Milan se bohužel neúčastní, jsme na dovolené. Díky za pochopení.